Ohlasy a reference

Překvapilo mě, že z rukopisu se dají kromě charakteristiky osobnosti vyčíst také aktuální problémy a témata. In písmo veritas! :)

Petr Toman

 

Mílo, jsi čarodějnice, a to dost dobrá . Ber to jako pochvalu a uznání. Hodně jsi se trefila, jak jsi to dokázala - nechápu. Přečetl jsem to jedním dechem.

Milan Havelka

 

Ze své vlastní zkušenosti bych vám ráda doporučila rozbor písma, ze kterého by se měl člověk dozvědět informace o sobě. Jsem nevěřící Tomáš, těmto akcím se normálně vyhýbám. Jednoho dne jsem si sedla a napsala a nakreslila vše dle instrukcí - opravdu mě to trvalo měsíce, ale byla jsem zvědavá.

Obdržela jsem popis své osobnosti a nestačila se divit. Velice srozumitelným způsobem byla vyjádřena má charakteristika, ve které jsem se poznala. V pár větách paní Přibylová dokázala popsat mé vlastnosti a tím mi pomohla se zamyslet nad problémy v mém chování. Poradila, jak tyto problémy řešit, a tím se vyhýbat zbytečným konfliktům v rodině, ale i na pracovišti.

Můj celkový dojem je profesionálně vypracovaná charakteristika osobnosti, kterou s klidným svědomím mohu každému doporučit.

Soňa Němcová

 

Nechala jsem si od paní Mgr. Přibylové vypracovat grafologický rozbor písma svého syna, aby nám pomohl s výběrem střední školy. Jestli jsme vybrali správně ukáže až čas, ale co se týče schopností a povahových vlastností syna, byl grafologický rozbor přesný. Mě samotnou velmi překvapilo, co všechno se dá z písma vyčíst. Sezení s podrobným výkladem rozboru bylo také velmi příjemné, neboť paní Mgr. Přibylová je velmi milá, inteligentní a krásná dáma. Tento rozbor osobnosti mohu doporučit všem, kteří ještě váhají.

Kateřina Zumrová